Az időutazás mindig is részét képezte a fantasztikus irodalom és film világának. Maga a lehetőség is elgondolkodtatja az embert, hogy hagyományos utazáson túl, valami gyors és emberi léptékkel felfoghatatlan kalandban lehetne része. Az időutazó háza Tolgahan Güngörtől egy olyan megoldás, ami egyszerűségében és kidolgozottságában lenyűgöző 3d munka, ugyanakkor zseniálisan kifejezi, mennyire nincs szüksége másra egy utazónak, mint egy csendes zugra egy sziklaszirten.
A művész, vagy grafikus, esetleg látványtervező, egy olyan alkotó, aki maga is vallja, hogy csak addig érdemes egy munkával foglalkozni, amíg nem untatja alkotóját. Persze a végtelen türelem a grafikusok jó barátja, ahogy a téregér és a megfelelő mennyiségű kávé is az. Megszállottan tologatni egy tervet, vagy filmet csak totális zsenialitással, gyenge őrültként lehetséges olyan szinteken, ahol Tolgahan is jár.
A ház kívülről, zseniális részletekkel, és itt a fák is a render részei, ahogy a szikla is rajz.
Ahogy azt sokan nem is feltételezik, bizony attól, hogy számítógépes a grafika, a kézi rajzok, skiccek, még egy űrhajó esetében is feltétlenül szükségesek a munkánkhoz.
Az időgép gömbje külön megérdemli, hogy lássuk hogyan készült, ezen a képen még a gizmo is rajta van, ebből még az alkalmazott szoftver is kitalálható.
És további gömb mágia:
Azért a hagyományos belsőépítészet is belefért a sci-fi mellé, és ráadásul ezek is nagyon jó tervek.